------------------------------------------------------------
  • Ertuğrul Evden Eve Nakliyat
  • 0537 333 0202

ERTUĞRUL ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Asansörlü taşımacılık, ev eşyası taşıma işne bir hız ve kalite kazandırmıştır. Yüksek katlarda bulunan dairelerden, eşyalarınnakliyat asansörüile nakliyat aracına alınması kolaylıkla mümkün hale gelmiştir. Diğer türlü bu eşyaların, apartman içinde dar merdivenlerden, çarpmadan, kırmadan taşınması çok zor olmaktadır.

img-blog
İletişim

Ertuğrul Evden Eve Nakliyat Servisi

Ertuğrul evden eve nakliyat sürecinde, bölgede bulunan sitelerde, ilk kat hariç 21 kata kadar yüksekliğe eşya taşınabilmektedir. Nakliyat asansörü olmadan site içinde etrafı rahatsız etmeden, eşya taşıma aşırı ihtiyaç duyacaktır. Ertuğrul dışından, özellikle Bursa dışından ev eşyası taşıyan firmalara, yerinde nakliyat asansörü kiralama servisi olarak çalışmaktayız. Eşya taşıma, evden eve nakliyat işinde en zor süreç, eşyaların paketlenmesi ve araca yüklenmesi işidir. Bu işi sorunsuz olarak yapabilmek için tecrübeli bir eşya taşıma personeline sahip olmanız gerekir. İşi bilmeyen kişiler mobilyaların nasıl taşınacağını, neyin nerden tutulacağını, nereye bırakılacağını bilemezler.

img-blog
İletişim

Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları belirlemede, önemli bir kriteri sizlere açıklayalım. Nakliyat fiyatı belirlemede eşyanın kaçıncı kattan alınacağı ve kaçıncı kata boşaltılacağı önemlidir. Nakliyat asansörü pahalı bir ekipman olup farklı özellikleri bulunmaktadır. En büyük ve fark yaratan özellik ise çalışma yüksekliğidir. Bu gün 7 kata kadar çalışabilen nakliyat asansörü aracı ile 25 kata kadar yükleme ve boşaltma yapan arcın fiyatı çok farklıdır. Dolayısı ile Ertuğrul evden eve nakliyat fiyatı belirlenirken işin yapılacağı daire yükseklikleri ilk planda önemlidir.

ev-eşyası-taşıma
Devamı

Ev Eşyası Taşıma

Evden eve nakliyat Ertuğrul hizmetinde, taşınacak evde bulunan eşyaların doğru paketlenmesi, zarar görmeden taşınmalarına imkan vermektedir. Peki ev eşyalarının doğru paketlenmesi nasıl olur?. Eşyaların bir kısmı tek parça olarak nakledilemez. Örneğin yatak odasında bulunan, gardolap, baza nakliyat asansörü ile tek parça indirilemez. Dolayısı ile taşıma ekibinde bulunan ve mobilya işini bilen elemanımız tarfından bağlantı noktalarından sökülmektedir. Sökülen parçalar ve bağlantı elemanları paketlenerek taşınmaktadır. Baza, yatak, yatak başı gibi eşyalar, havalı (balonlu) naylon ile ambalajlanmakta, çizilme ve kırılmalara karşı önlem alınmaktadır.

ERTUĞRUL EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI

Müşteriden gelen ev taşıma talebi ile ekibimiz farklı aşamalar ile Ertuğrul evden eve nakliyat işini gerçekleştirmektedir.Bu farklı nakliyat aşamaları ile ilgi açıklamaları aşağıdaki planda bulabilirsiniz.

service

EXPERTİZ

Expertiz müşteri talebi sonucu, yükleme ve boşaltma yapılacak adreslerin ögrenilmesi, taşınacak eşyaların listelenmesi, müşteriden nakliyat günü ile ilgili bilgilerin alınması işlemini kapsamaktadır.

service

DEĞERLENDİRME

Expertiz raporu, en ince ayrıntılara kadar değerlendirilir, taşımanın nasıl bir araç ile yapılacağı. Taşıma günün programa uygun olup olmadığı. Görev alacak ekibin kimler olacağı, ihtiyaç duyulan genel sarf malzemelerinin listesi.

service

FİYAT TEKLİFİ

Nakliyat sektörü yoğun rekabette malesef kalite değil, fiyat öncelikli değerleme yapmaktadır. Biz kurumsal yapımız ve çalışma prensiplerimiz çercevesinde müşterilerimize en uygun Ertuğrul evden eve nakliyat fiyatı teklifini vermekteyiz.

service

TAŞIMA SÖZLEŞMESİ

Müşterimize yapılan, taşıma planı açıklamsı ve verilen fiyat teklifinin kabul edilmesi ile yazılan nakliyat sözleşmesi her iki tarafce imzalanmaltadır.

service

NAKLİYAT OPERASYONU

Belirtilen zamanda firmamızca, nakliyat aracı, nakliyat asansörü ve taşıma ekibimiz eşyaların alınacağı adreste iş başı yaparak nakliyat operasyonunu gerçekleştirmektedir.

service

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor iseniz, işinizi en iyi şekilde yapmalı, müşteri memnuniyetinin sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde uzun süreli bu işi yapmanız mümkün olmayacaktır.

BİZ EN İYİ ERTUĞRUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASIYIZ

Hizmet alımında neden bizi tercih etmelisiniz?.

Ev eşyası taşıma işi düşünüldüğünün aksine vasıfsız bir iş kolu değildir. Başta planlama, insan ilişkileri, teknoloji kullanımı, özen ve aşırı tititzlik gerektiren bir iş koludur.

Evden eve nakliyat işini bilmeniz tabiki tek başına yeterli değildir. Teknolojik gelişmelerin bu boyutta olduğu günümüzde, gerekli nakliyat aracı ve nakliyat asansörü ekipmanına sahip olmanız gerekmektedir.

Ertuğrul evden eve nakliyat işini günü birlik yapan pek çok korsan kişi bulunmaktadır. Müsterilerimizin taşıma işinden zarar görmemesi ve sorun yaşamaması için yeri belli olumlu referanslara sahip kurumsal firmaları tercih etmelidirler.

Ertuğrul Evden Eve Taşımacılık

Çalışmakta olduğumuz hizmet sektöründe, yapmış olduğumuz hizmetlerde en yüksek kaliteyi sunuyoruz. Müşterilerimizin bize en kolay biçimde ulaşmalrını sağlmak üzere her alanda bulunabilir olmaya gayret ediyoruz. Firmamıza ait web sitelerimiz, facebook, instagram, twiter, youtube gibi sosyal medya mecraları başlıca tanıtım mekanlarımız. Ertuğrul evden eve nakliyat işi, ofis ve iş yeri taşıma işi olan kişiler, internet üzerinden en doğru firmaya ulaşmak istemektedirler. Bizim bu konuda müşterilerimizden, olumlu refranslara sahip, iş yeri adresleri, sabit telefon hattı bulunan kurumsal firmalara yönelmelerini istiyoruz. Snradan olumsuz bir durum yaşamak ve üzülmektense önceden tedbirli olmak daha doğru olacaktır.

TEKLİF ALIN

Bursa Evden Eve Nakliyat | BE AJANS:

Loading...